PRAKTINĖS VAIRAVIMO PAMOKOS KAUNE
Straipsniai

PRAKTINĖS VAIRAVIMO PAMOKOS KAUNE – PARUOŠ REALIOMS GYVENIMO SITUACIJOMS KELYJE

Povilo Belejevo vairavimo mokykla – vairavimo mokykla, kurioje praktinių vairavimo pamokų Kaune metu išmoksite taisyklingo, saugaus ir atsakingo vairavimo, bei būsite apsupti kantrybe ir palaikymu pasižyminčiais instruktoriais.

Povilo Belejevo vairavimo mokykla, skaičiuojanti daugiau kaip 12300 ją pasirinkusių mokinių, suteikia galimybę ne tik įgyti teorines bei praktines žinias būsimiems vairuotojams, bet ir daugeliu atveju teorijos ir vairavimo egzaminus VĮ ,,Regitroje” išlaikyti iš pirmo karto! Praktinės vairavimo pamokos Kaune, pravažiuojant vairavimo egzaminų maršrutus su instruktoriais, kurie yra savo srities specialistai – užtikrina aukštą išlaikiusiųjų būsimų vairuotojų rodiklį.

Dėl atidaus požiūrio į kiekvieną būsimą vairuotoją, mūsų vairavimo mokykla gauna gausius teigiamus atsiliepimus socialiniame tinkle ,,Facebook” (https://www.facebook.com/PoviloBelejevo.vairavimo.mokykla/reviews)”, kurie gali tik patvirtinti, kad ši vairavimo mokykla – patikima, teikianti aukštos kokybės paslaugas bei turinti aukštos kvalifikacijos profesionalų komanda.

Reikšmingas privalumas būsimiems vairuotojams galėtų būti tai, kad Povilo Belejevo vairavimo mokykla yra Jonavoje, o mažesniuose miestuose, mokantis vairuoti, būna mažiau streso ir galima lengviau suprasti bei laikytis kelių eismo taisyklių. Tik neapsirikite, praktinės vairavimo pamokos tik iš pradžių vyksta Jonavoje, bet sparčiai mokantis ir tobulėjant – važiuojama į Kauną, kur praktinės vairavimo pamokos Kaune leidžia paruošti būsimus vairuotojus (pravažiuojant vairavimo egzamino maršrutus) taip, kad jie ne tik greitai VĮ ,,Regitroje” išlaiko vairavimo egzaminą, bet ir tampa saugiais bei atsakingais vairuotojais.

Povilo Belejevo vairavimo mokykla siūlo įsigyti šiuos vairavimo kursus ir paslaugas:

  • A1, A2, A, AM, A1 – B kategorija;
  • B kategorija, mechaninė ir automatinė pavarų dėžė;
  • C, CE kategorija;
  • papildomus kursus pradedantiesiems už KET pažeidimus;
  • papildomus kursus praradusiems teises už KET pažeidimus;
  • papildomos valandos (praktinės vairavimo pamokos Kaune ir Jonavoje).

Nors Povilo Belejevo vairavimo mokykla yra Jonavoje, bet po pirmųjų važiavimų toliau vykdomos praktinės vairavimo pamokos Kaune. Taip pat atkreipiame dėmesį kad praktines vairavimo pamokas galima pradėti Jonavoje ir važiuoti į Kauną arba iš karto gali būti vykdomos praktinės vairavimo pamokos Kaune (atvyksime į Kauną, Jums nereikės važiuoti iki Jonavos).

Povilo Belejevo vairavimo mokykla įsigilina į kiekvieno kliento poreikius, todėl skiriamas ne tik didelis dėmesys žinių suteikimui ir įgūdžių lavinimui praktinėse vairavimo pamokose Kaune, bet ir palaikymui bei paskatinimui, kad viskas yra įmanoma ir išmokstama.

Ši vairavimo mokykla prisitaiko prie žmonių skirtingo gyvenimo būdo ir suteikia galimybę teoriją mokytis nuotoliniu būdu. Povilo Belejevo vairavimo mokykla pateiks Jums visą reikiamą teorinę medžiagą, kad įsisavintumėte kelių eismo taisykles, ženklus, signalus ir suprastumėte automobilių techninę dalį bei pagrindinius veikimo principus. Taip pat Jums nereikės ieškoti teorijos klausimų, kurie yra užduodami VĮ ,,Regitroje” prieš A, A1, B, C, CE praktikos egzaminus, nes Povilo Belejevo vairavimo mokykla pateikia šią informaciją savo internetinėje svetainėje (https://www.povilobelejevovm.lt/naudinga-informacija/).

Povilo Belejevo vairavimo mokyklos praktinės vairavimo pamokos Kaune vyksta su profesionaliais instruktoriais, kurie padeda būsimiems vairuotojams įgyti pasitikėjimo savimi, kas yra labai svarbu saugiam vairavimui. Šiose praktinėse vairavimo pamokose Kaune kvalifikuoti vairavimo mokyklos atstovai išmokina teisingai valdyti automobilį įvairiomis sąlygomis, padeda tobulinti manevravimo įgūdžius ir suprasti, kaip tinkamai elgtis kelyje, kad būtumėte saugūs tiek Jūs, tiek ir kiti eismo dalyviai.

Povilo Belejevo vairavimo mokykla – tai profesionalų komanda, kurie ne tik paruošia VĮ ,,Regitros” egzaminams, bet ir realioms gyvevimo situacijoms kelyje. O svarbiausia, kad praktinės vairavimo pamokos Kaune kiekvienam būsimam vairuotojui padeda suprasti vairavimo svarbą ir atsakomybę, kurią prisiima vos išvažiavus į gatvę.